Besnik Xhemaili ekspozite ne GA Fier (video)

Besnik Xhemaili ekspozite ne GA Fier (video)

903
SHPËRNDAJE

Grafisti Besnik Xhemaili ka realizuar diten e premte ne sallen e GA Fier ekspoziten e rradhes te titulluar “Fotogravure”. Artedashesit fierake ndoqen e interes dhe vemendje kete ekspozite te vecante te realizuar ne tekniken e veshtire te grafikes.

13332913_272850013063231_7810101241761488293_n 13307251_272849586396607_7269113795843956945_nPunet me interesante ishin “Hijet 1”, “Drunjet”, “Shiu” e te tjera. Ne kete ekspozite folen dhe grafiste te njohur nga kosova.

Ekspozita do te qendroje e hapur per nje jave.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.