Video/Maturantet e FIERIT “E djegin e Ndezin zjarr”

Video/Maturantet e FIERIT “E djegin e Ndezin zjarr”

496
SHPËRNDAJE

Ja  si e festojne maturantet e nje shkolle te mesme ne Fier perfundimin e vitit shkollor .Per ta festuar kete dite tre klasat e mesme te gjimnazit Libofshe kane zgjedhur stadiumin e fshatit .Bashke me ta kane qene dhe familjaret .

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.