Ministre Arsimit Nikolla mbyll dyert per mediat ne Fier

Ministre Arsimit Nikolla mbyll dyert per mediat ne Fier

171
SHPËRNDAJE

Sot eshte zhvilluar analiza e punes nje vjecare e Arsimit Fierak dhe per kete takim ishte njoftuar edhe pjesmarrja e mediave qe i jane pergjigjur pozitivisht pasqyrimit te ketij takimi. Cudia ka ndodhur menjeher sapo ka zbritur ministrja e arsimit Lindita Nikolla e cila ka bere te ditur nepermjet zedheneses se ministres se mediat nuk do te lejohen te jene te pranishem pasi takimi eshte i mbyllur dhe zhvillohet vetem me mesues dhe drejtues te arsimit fierak

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.