Anxhela Peristeri fituesja e çmimit te madh të Këngës Magjike

Anxhela Peristeri fituesja e çmimit te madh të Këngës Magjike

30
SHPËRNDAJE

Më në fund Kënga Magjike njeh edhe fituesin e çmimit të madh. Ajo është Anxhela Peristeri, e cila triumfoi më këngën e saj “Gënjeshtar”.

Konkurrenca ishte shumë e fortë me Elhaida Danin deri në pikën e fundit, ku fitorja u vendos për vetëm një pikë: 999 pikë për Anxhelan dhe 998 për Elhaidën.

Në vendin e tretë u pozicionua këngëtarja Fifi. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.