Kryhet nderhyrja e pare kirurgjikale ne Spitalin Memorial FIER

Kryhet nderhyrja e pare kirurgjikale ne Spitalin Memorial FIER

2010
SHPËRNDAJE

Vetem 3 dite nga nisja nga puna ne spitalin Memorial ne Fier eshte kryer operacioni i pare kirurgjikal nga stafi i perbashket mjekesor shqiptar- turk. Lajmin e ka bere te ditur Ministrja e Shendetesise Ogerta Manastirliu nepermjet nje postimi ne faqen e saj ne rrjetin social facebook

postimi i plote i Ogerta Manastirliut

🟢 LAJM I MIRË

Kryhet me sukses ndërhyrja e parë kirurgjikale në Spitalin Memorial të Fierit👍🏼

👏🏼 Ekipit të përbashkët 🇦🇱👩🏻‍⚕️👨‍⚕️🇹🇷 Prof. Dr. Bulent Cavit Yuksel, Dr. Ilkay Guler, Dr. Frenki Vila, Dr. Ayse Lafci dhe Dr. Aida Xhika.

S'KA KOMENTE