Kryeministri Rama e nis diten me ecurine e punimeve ne tunelin e...

Kryeministri Rama e nis diten me ecurine e punimeve ne tunelin e Llogarase

250
SHPËRNDAJE

MIRËMËNGJES 😊

dhe me Tunelin e Llogarasë, ku janë hapur mbi 1200 metra me një ritëm shumë të lartë, falë edhe një formacioni gjeologjik deri këtu tejet të favorshëm për ecurinë e punës, ju uroj një ditë të mbarë🙏

S'KA KOMENTE