Kryeministri Rama acarohet ndaj Sali Berishes , ti gruas sime …..

Kryeministri Rama acarohet ndaj Sali Berishes , ti gruas sime …..

418
SHPËRNDAJE

Gjatë seancës parlamentare të ditës së sotme, ka patur një debat të ashpër mes Sali Berishës dhe Edi Ramës, lidhur me Abi Bank dhe gruan e kryeministrit Rama. Në një moment, Rama është acaruar duke lëshuar një ofendim ndaj ish kryeministrit.

“Sali, ti gruas time dhe familjes time, i ha atë që nuk thuhet“, u shpreh Rama.

Berisha i është përgjigjur kësaj me një seri akuzash. “Ti je një copë fundërrinë që i merr shokëve gratë. Ti je njeriu që mohon djalin tënd, që ke akuzuar babain për përdhunues, për incest. Je fundërrinë njerëzore“, u shpreh Berisha.

S'KA KOMENTE