Kryemadhi akuzon Ramën per koncensionet

Kryemadhi akuzon Ramën per koncensionet

30
SHPËRNDAJE

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar sërish me akuza ndaj kryeministrit Edi Rama.

E ndaluar tek afera e inceneratorëve, Kryemadhi ka postuar një video në ‘Facebook’ ku tregohet deklarata e Ramës tek ‘Zonë e Lirë’, ku ai shprehet: “Procedura nuk rezulton problematik nga ata që hetojnë”, dhe ndërkohë, njoftimi i SPAK-ut që ka deklaruar ato 3 momente.”

Kryemadhi shton se qeverisjen e ka ndërtuar ashtu siç donte vetë kryeministri, duke shtuar se tani duhet të mbyllë gojën, pasi thotë vetëm gënjeshtra dhe të lejojë SPAK të flasë.

“E bërë qeverisjen siç deshe vetë, tani të paktën mos fol. Mbyll gojën e lër SPAK-un të shprehet”, Kryemadhi.

S'KA KOMENTE