Krisma armesh ne Vlore,dyshohet për viktima

Krisma armesh ne Vlore,dyshohet për viktima

638
SHPËRNDAJE

Një vrasje ka ndodhur pak minuta më parë në Vlorë.

Njoftimi:

Vlorë/Informacion paraprak

Në fshatin Mekat, Vlorë, dyshohet se shtetasi G. K, ka vrarë me armë gjahu në banesë xhaxhain e tij, shtetasin J. K, dhe më pas ka vrarë veten.

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE