Krisma armesh ne Divjak, policia ne kerkim te autorit

Krisma armesh ne Divjak, policia ne kerkim te autorit

472
SHPËRNDAJE

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:50, në fshatin Ferras, Divjakë, dyshohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar njëherë në ajër me armë zjarri.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e personit që dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri.

S'KA KOMENTE