Krimi ne familje ne Vidhisht te Roskovecit, detaje nga ngjarja

Krimi ne familje ne Vidhisht te Roskovecit, detaje nga ngjarja

1474
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne mesditen e kesaj te marte ne Vidhishte te Roskovecit. 61 vjecari Xhevair Hoxha ka vrare me thike nusen e djalit Merushe Hazizi dhe me pas ka varur veten ne nje peme pas baneses se tij.Sipas burimeve nga policia 61 vjecari ka pasur debate edhe me pare ne familje pasi ishte kunder kesaj martese te djalit te tij me viktimen e sotme. Ata bashkjetonin prej 3 vitesh

Viktima kishte pasur nje lidhje tjeter martesore me pare dhe kishte 3 femije por i mbante ish bashkeshort. kjo mendohet se ka qene edhe shkaku i refuzimit te kesaj martese nga babai i djalit

S'KA KOMENTE