Krim horror, burri i pret gruas kokën me shpatë

Krim horror, burri i pret gruas kokën me shpatë

5523
SHPËRNDAJE

Një burrë është arrestuar në zonën e San Mateos në Kaliforni të SHBA-ve, pasi akuzohet se i ka prerë kokën me shpatë një gruaje.

Mediat amerikane theksojnë se burri u arrestua ditën e enjte, pasi policia gjeti në mëngjes trupin e pajetë të një gruaje, e cila ishte goditur me shpatë në kokë.

Sipas mediave ka qenë një dëshmitar okular ai i cili ka çuar policinë tek autori i këtij krimi horror.Ndërkohë që policia e San Mateos thekson se vrasësi dhe viktima kishin njohje me njëri-tjetrin, por pa specifikuar se të çfarë tipi.

S'KA KOMENTE