Kjo është efektivja e ‘Shqiponja’ që mbeti e plagosur në Elbasan

Kjo është efektivja e ‘Shqiponja’ që mbeti e plagosur në Elbasan

373
SHPËRNDAJE
82560813 1395730893931111 5437366989725106176 N

Personi që shikoni në foto është Xhensila Shota, efektive e forcave “Shqiponja” në Elbasan, e cila mbeti e plagosur aksidentalisht gjatë përplasjes me armë sot. 

Ngjarja ndodhi në lagjen ‘5 Maj’, ku i vrarë mbeti Pjerin Xhuvani dhe u plagosën 4 persona. Mesohet se Shota ishte duke kaluar rastësisht në vendin e ngjarjes, kur një prej plumbave e ka plagosur. 

Mësohet se ajo ka marrë një plumb në këmbë, ndërsa fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

S'KA KOMENTE