Kishte shkuar per tu lare ne lume, mbytet 7 vjecari

Kishte shkuar per tu lare ne lume, mbytet 7 vjecari

768
SHPËRNDAJE

Berat

Në fshatin Moravë, në lumin Osum, shtetasi N. P., 7 vjeç, është mbytur gjatë kohës që ka qenë duke u larë në këtë lumë.

Punonjësit e Policisë, bashkë me banorët e fshatit, pasi kontrolluan në lumë, gjetën dhe nxorën trupin e pajetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE