Kishte dalë vetëm për gjueti, gjendet i pajetë një 65-vjeçar në pyll

Kishte dalë vetëm për gjueti, gjendet i pajetë një 65-vjeçar në pyll

550
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë, ku një 65-vjeçar është gjetur i pajetë.

Bëhet me dije se është gjetur i pajetë 65-vjeçari B. Brahimi në pyll. Mësohet se 65-vjeçari kishte dalë në pyllin e Janjar i vetëm për gjueti. Ai është gjetur i pajetë me shenja të shumta në trup.

Nga informacionet paraprake dyshohet të jetë sulmuar nga kafshët.

Policia ka mbërritur në vendnin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE