Kercenon gjyqtaren arrestohet 39 vjecari

Kercenon gjyqtaren arrestohet 39 vjecari

163
SHPËRNDAJE

Policia ka dhënë identitetin e 39-vjeçarit të arrestuar nga policia e Tiranës, pasi ishte shpallur në kërkim për kanosjen e një gjyqtare. 

“Nga sherbimet e Komisariat Nr.2, eshte kapur personi ne kerkim shtetasin Andri Leka, 39 vjeç, lindur ne Drurres dhe banues ne Tirane. Ky shtetas eshte shpallur per vepren penale “Kanosje e gjyqtarit”,
Po kryhen veprimet”, njofton policia.

S'KA KOMENTE