Kejdi MEHMETAJ me ekipin e LSI ne FIER:Ngrohtësia dhe mikpritja e qytetarëve...

Kejdi MEHMETAJ me ekipin e LSI ne FIER:Ngrohtësia dhe mikpritja e qytetarëve na siguron fitoren

830
SHPËRNDAJE

Kandidatja e LSI per qarkun Fier Kejdi MEHMETAJ ka vijuar turin e takimeve me qytetaret. Vetem pergjate nje shëtitje në Pedonalen e Fierit me ekipin e LSI ,nga takimet me kalimtare ,eshte shprehur pakenaqesia e kesaj qeverisje por edhe shpresa se pas 25 prillit do te vije ndryshimi


Ngrohtësia dhe mikpritja e qytetarëve të Fierit na siguron fitoren madhështore në 25 Prill.
Arsim cilësor, punë të mirëpaguara dhe një standart jetese më të mirë janë e ardhmja e Fierit dhe e gjithë Shqipërisë ka qene mesazhi qe ka percjelle kandidatja per qytetaret


kliko ketu per te pare pamjet https://www.instagram.com/reel/CNulufmhcum/?igshid=k9205axak11a

S'KA KOMENTE