KAS jep vendimin për Fierin, rrëzon kërkesën e PD-së për pavlefshmërinë e...

KAS jep vendimin për Fierin, rrëzon kërkesën e PD-së për pavlefshmërinë e zgjedhjeve

88
SHPËRNDAJE

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve ka rrëzuar ditën e sotme kërkesën e Partisë Demokratike për shpalljen e zgjedhjeve të pavlefshme në qarkun e Fierit.

Kujtojmë se pak më herët, KAS rrëzoi edhe kërkesat për pavlefshmëri të zgjedhjeve në qarqet Korçë dhe Elbasan.

S'KA KOMENTE