Kapet me droge 27 vjecari nga Fieri

Kapet me droge 27 vjecari nga Fieri

5134
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Fier, arrestuan në flagrancë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, shtetasin B. G., 27 vjeç, banues në Fier, pasi në vëndin e quajtur “Vija e ngjalës” gjatë kontrollit të mjetit tip “Benz”, me të cilin ky shtetas udhëtonte, janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 15 doza me lëndë narkotike të dyshuar cannabis sativa.

S'KA KOMENTE