Kapet me arme te ftohta ne makine , prangoset i riu nga...

Kapet me arme te ftohta ne makine , prangoset i riu nga Fieri

2077
SHPËRNDAJE

Fier/ Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë për veprën penale “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta, shtetasin Xh. A., 27 vjeç, banues në Portëz, Fier, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij është gjetur dhe sekuestruar një shufër hekuri në cilësinë e armës së ftohtë.

S'KA KOMENTE