Kapen 53 kg marijuanë në kufirin me Greqinë, në pranga i riu...

Kapen 53 kg marijuanë në kufirin me Greqinë, në pranga i riu shqiptar

1822
SHPËRNDAJE

Sekuestrohen mbi 53 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, ndërsa në pranga ka rënë një i ri shqiptar.

Operacioni u ndërmor sot nga policia greke ne zonen e Kozanit.

Mësohet se brenda një mjeti janë gjetur dhe sekuestruar 3 çanta që përmbanin 50 pako me 53 kg 20 gram marijuane.

Po ashtu mësohet se janë sekuestrohen edhe 80 euro dhe 1 celulare e 1 karte SIM që i përkiste 26-vjeçarit shqiptar.

S'KA KOMENTE