Kandidatja e PS Qarkut FIER Antoneta DHIMA i drejtohet me nje mesazh...

Kandidatja e PS Qarkut FIER Antoneta DHIMA i drejtohet me nje mesazh te gjithe komunitetit

1132
SHPËRNDAJE

Kanidatja e PS Antoneta DHIMA me nje mesazh te saj ne rrjetin social pas rezultatit te zgjedhjeve te 25 prillit qe e ka nxjerr fitues i eshte drejtuar me nje mesazh te gjithe mbeshtetesve dhe komunitetit Fierak duke falenderuar jo vetem ata qe e votuan por te gjithe komunitetit

Postimi i Antoneta DHIMES :

“Mirënjohje dhe falenderime pa fund për të gjithë qytetarët e Qarkut të Fierit, të cilët na dhanë besimin dhe mbështetjen për një mandat të tretë qeverisës dhe që së bashku me skuadrën fituese të Partisë Socialiste do të shërbejmë me më shumë përkushtim, me më tepër devotshmëri e pasion për të ardhmen e Fierit dhe gjithë Shqipërisë.

Bashkë edhe për katër vitet e ardhëshme, në të tjera projekte, investime, shërbime e arritje

S'KA KOMENTE