Kandidatja e PD FIER ,Alketa LUGAJ fton grate e vajzat fierake te...

Kandidatja e PD FIER ,Alketa LUGAJ fton grate e vajzat fierake te te behen pjese e ndryshimit ne 25 prill

445
SHPËRNDAJE

Kandidatja e PD per Qarkun Fier Alketa LUGAJ ne nje takim me gra e vajza ne Fier ka shpalosur programin e PD per nje qeveri qe do te mundesoje nje zhvillim te ekonomise dhe familjeve shqiptare.Ajo ka ftuar grate qe te behen pjese e ketij ndryshimi qe do vij permes votes se 25 prillit

“Ne gratë, jemi gjysma më e mirë e shoqërisë, jemi ne që shpesh vendimet e rëndësishme i marrim me arsye, por edhe me shumë ndjenjë, me dashurinë e madhe që kemi për familjen, për vendin tonë.
Ne, bashkë, e kemi marrë vendimin e rëndësishëm:
Në 25 prill, me votën tonë do të ndryshojmë jetën e familjeve tona, do të ndryshojmë të ardhmen e fëmijëve tanë !

https://www.facebook.com/100004203550022/posts/1928161700667263/?d=n

S'KA KOMENTE