Kandidati i PS ne Roskovec prezantime ne Kurjan e Kuman

Kandidati i PS ne Roskovec prezantime ne Kurjan e Kuman

3093
SHPËRNDAJE

Kandidati per deputet per zonen Roskovec Baftjar Zeqaj ka zhvilliar takime me Asamblete Socialiste te Njesive Administative Kurjan e Kuman .Gjate prezantimit te Kandidateve te Partise Socialiste Bashkise Roskovec eshte percjelle mesazhi per nje fushate elektorale ne perballje te programeve dhe jo te shpifjeve dhe sharjeve. Komuniteti i Rozkovecit do dije per ke te votoje ne 25 prill pasi eshte zone qe kerkon progresin dhe zhvillimin

S'KA KOMENTE