Ja kush e kryeson listen ne Fier per “Nismen thurje”

Ja kush e kryeson listen ne Fier per “Nismen thurje”

1395
SHPËRNDAJE


Nisma thurje ka dorezuar mbremjen e djeshme listen me emrat e kandidateve per deputet te Qarkut Fier per zgjedhjet e 25 prillit. Lista kryesohet nga Andi Demo ish ambasador ne Japoni

1.Andi Demo.Andi Demo eshte intelektual i ri nga qyteti i Fierit me eksperience ne diplomaci dhe fushen akademike”.Ai ka nje master ne Public Policy nga universiteti i Tokyos dhe nje eksperience ne fushen diplomatike ne ambasaden shqiptare ne Japoni.
2.Najada Keka
3.Gerti Dhima
4.Besjana Ramaj
5.Eraldo Hatija
6.Gezim Ruko
7.Borjana Durmishi
8.Renuar Kodra
9.Eldis Arapi
10.Gabriela Çepele

  1. Kevin Azizi
  2. Mitjon Sota
  3. Mustafa Godina
  4. Igreta Sinanaj
  5. Marselino Doko
  6. Nerison Cenollari
  7. Arlindo Lulaj
  8. Kiara Gjindali

Lista e Qarkur Fier

S'KA KOMENTE