Itali/ Shqiptari masakron me thikë ish-partneren në sy të qytetarëve, pamjet tronditëse...

Itali/ Shqiptari masakron me thikë ish-partneren në sy të qytetarëve, pamjet tronditëse brenda autobusit.

1793
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një grua është sulmuar me thikë në rrugën La Spezia, nga ish-partneri i saj, me origjinë shqiptare.

Mediat Italiane shkruajnë se ngjarje horror ka ndodhur në y të dhjetëra kalimtarëve, ndërsa gruaja ndodhet në gjendje të rëndë në spital, me plagë në kokë dhe gjoks.

0c976caab072bd49cdac66bdb4a2e0b9

Mësohet se shqiptari ka tentuar që të arratiset pas ngjarjes, por është arrestuar nga forcat e policisë.

Referuar “Ansa”, kur gruaja ka parë ish-të dashurin, ka tentuar të largohet dhe të fshihet, duke u futur në një autobus, por ai e ka ndjekur pas dhe e ka masakruar me thikë.

S'KA KOMENTE