Ishte infektuar me Covid, vret veten me thike në tualetin e banesës...

Ishte infektuar me Covid, vret veten me thike në tualetin e banesës 59-vjeçari

712
SHPËRNDAJE

Një vetëvrasje është shënuar në fshatin Polis të Librazhdit, ndërsa burimet bëjnë me dije se personi që i ka dhënë fund jetës ka qenë i infektuar me Covid.Mesohet se personi që i ka dhënë fund jetës, me thikë,është identifikuar si Xhevair Shkurti,  banues në fshatin Polis të Librazhdit.

Ngjarja ka ndodhur pranë banesës së tij, në një tualet që ndodhet pranë shtëpisë.

Burimet thonë se viktima në datën 14 Mars është diagnostikuar pozitiv me Covid dhe ditët e fundit sapo kishte nisur të lëvizte nga banesat e tij.

S'KA KOMENTE