Ishte duke vaditur, bie ne kanal humb jeten 61 vjecari

Ishte duke vaditur, bie ne kanal humb jeten 61 vjecari

655
SHPËRNDAJE

Divjakë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 13:40, në fshatin Këmishtaj, Divjakë, shtetasi V. Xh., 61 vjeç, dyshohet se duke vaditur ka rënë aksidentalisht në kanal dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendgjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE