Ish-polici vret me armë gruan mbetet i plagosur nje person tjeter

Ish-polici vret me armë gruan mbetet i plagosur nje person tjeter

184
SHPËRNDAJE

Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit, ndërsa një grua ka mbetur e vrare.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.Raportohet se një burrë, ish-polic, ka plagosur me armë gruan, e cila me pas ka nderruar jete. Ndërhyrja në kohë e policisë ka bërë të mundur kapjen dhe prangosjen e autorit. 

Bilanci i krimit në Elbasan eshte thelluar ku një ish-polic vrau gruan e tij, ndërsa plagosi një person tjetër. Ngjarja e rëndë ndodhi pranë Gjykatës së Elbasanit. 

Mesohet se autori është Koço Buzo, një polic në pension. Mësohet se çifti ishte në proces divorci.

S'KA KOMENTE