Ish-ministri Lefter Koka lë qelinë, mbërrin në gjendje të rëndë në spital

Ish-ministri Lefter Koka lë qelinë, mbërrin në gjendje të rëndë në spital

552
SHPËRNDAJE

Ish-ministri i Mjedisit Lefter Koka ka lënë qelinë e burgut dhe ka mbërritur në spital me probleme të rënda shëndetësore. Mesohet se Koka është transferuar në spitalin e burgut.

S'KA KOMENTE