Infektohet me Covid-19 kandidati socialist per deputet per Qarkun Fier ,Bashkim Fino

Infektohet me Covid-19 kandidati socialist per deputet per Qarkun Fier ,Bashkim Fino

599
SHPËRNDAJE

Zv.kryeministri Erion Braçe bere nje postim ne rrjetin social për kolegun dhe socialistin Bashkim Fino. Braçe thotë se ai po “lufton fort dhe po bën betejën e tij”.

“Bashkim fino eshte nje shok, nje mik, nje koleg, nje socialist!

Eshte me ne cdo dite ne beteje; Po lufton fort e po ben betejen e tij, tonen, ne gjithashtu po bejme betejen e tij, tonen, te perbashketen ne Lushnje, Divjake, Fier, Patos, Roskovec, Mallakaster;

Nje per te gjithe e te gjithe per nje, edhe per Bashkimin! Forca kampion”, shkruan Braçe, dhe ndan një foto të Bashkim Finos.

Ky mesazh i zv.kryeministrit vjen në një moment kur Fino mungon prej ditësh në skenën politike, mesohet se ai është infektuar me Covid-19 dhe ndodhet në spital prej 1 marsit.

S'KA KOMENTE