Identifikohen nga policia viktima dhe te plagosurit ne aksidentin ne Mallakaster

Identifikohen nga policia viktima dhe te plagosurit ne aksidentin ne Mallakaster

327
SHPËRNDAJE

Sot rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Benz” si edhe janë dëmtuar 2 pasagjerët në mjetin tip furgon të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Fier.

U bë indentifikimi i viktimës dhe të plagosurve:

Dy shtetasit e dëmtuar janë:
T.H, 32 vjeç, banues në Tiranë
E.C, 35 vjeç, banues në Tiranë

Shtetasi që ndërroi jetë është shtetasi Sh.B, 58 vjeç, banues në Përmet

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe 2 të dëmtuarve si dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

klikoni ne linkun me poshte te shikoni pamjet

0BE68E27-CB8D-47B0-9364-6E32CEB9CC04

S'KA KOMENTE