Identifikohen dy viktimat e aksidentit ne Marinze,Fier

Identifikohen dy viktimat e aksidentit ne Marinze,Fier

4209
SHPËRNDAJE

Fier/ Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për një automjet i cili kishte rënë në një kanal me ujë në Marinëz, u bë e mundur nxjerja e mjetit tip “Mitsubishi” dhe e dy viktimave, të cilët u identifikuan, shtetasit Shkelqim Beqaj 54 vjeç dhe Elior Lagjaj., 36 vjeç.

S'KA KOMENTE