I vihet tritol një banese, policia jep detajet e para

I vihet tritol një banese, policia jep detajet e para

331
SHPËRNDAJE

Mat/informacion paraprak

Më datë 02.08.2022, në njësinë administrative Komsi, dyshohet se pranë portës së murit rrethues të banesës së shtetasit R.H., ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse. Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE