I vihet tritol banesës , autorët hedhin lëndën plasëse mbi çati

I vihet tritol banesës , autorët hedhin lëndën plasëse mbi çati

200
SHPËRNDAJE

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në një banesë në lagjen “Borati”, Krujë. Lënda plasëse është hedhur mbi çati, ndërsa si pasojë e shpërthimit ka vetëm dëme të vogla materiale.

Njoftimi i policisë:

Krujë/Informacion paraprak-Gjatë orëve të para të mëngjesit, në çatinë e banesës së shtetasit A. K., në lagjen “Borati”, Krujë, dyshohet se kanë hedhur dhe ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse. Si pasojë e shpërthimit ka vetëm dëme të vogla materiale.

S'KA KOMENTE