I shkaterron dyqanin nje shtetasi, arrestohet 36 vjecari ne FIER

I shkaterron dyqanin nje shtetasi, arrestohet 36 vjecari ne FIER

2804
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin B. K., 36 vjeç, banues në fshatin Sheq Marinëz, Fier, pasi në fshatin Sheq Marinëz, në dyqanin në pronësi të shtetasit E. G., 51 vjeç, pas një konflikti për motive të dobëta i ka shkatërruar sendet në dyqan dhe ka tentuar ta godasë me mjetë prerës (thikë), e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

S'KA KOMENTE