I riu hidhet nga kati i katërt i një pallati,dërgohet me urgjencë...

I riu hidhet nga kati i katërt i një pallati,dërgohet me urgjencë në spital

815
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kolonjë. Një 31-vjecar është hedhur nga kati i 4 i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Ersekës ndërsa pas mjekimit që ka marrë në spitalin e qytetit është nisur për në spitalin rajonal të Korçës.

Ende nuk dihet gjendja e tij ndërsa sipas burimeve nga policia 31-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor.
Mësohet se i riu jetonte në banesë me nënën dhe gjyshen e tij.

S'KA KOMENTE