I ra tulla ne kokë teksa po prishte nje mur,humb jetën 66-vjeçari

I ra tulla ne kokë teksa po prishte nje mur,humb jetën 66-vjeçari

407
SHPËRNDAJE

Një aksident në punë i ka marrë jetën një 66-vjeçari në Ksamil. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:00. Mesohet se 66-vjeçari i identifikuar si Kastriot Celi, ka qenë duke punuar tek ish-furra e bukës në Ksamil, duke prishur një mur.

Gjatë punës këtij shtetasi i ka rënë në kokë një tullë. Menjëherë persona që kanë qene aty e kanë transportuar drejt urgjencës në Sarandë, por gjatë rrugës 66-vjeçari ka ndërruar jetë. 

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorit ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE