I infektuar nga COVID-19, ndërron jetë ish-zv/kryeministri i Shqipërisë

I infektuar nga COVID-19, ndërron jetë ish-zv/kryeministri i Shqipërisë

1153
SHPËRNDAJE

Ish-zv.kryeministri dhe ish-zv/ministri i brendshëm i Shqipërisë, Bashkim Kopliku ka ndërruar jetë sot nga COVID-19.

Ai ishte prekur nga virusi dhe ishte në gjendje të rëndë teksa kurohej në spitalin e Durrësit.

S'KA KOMENTE