I gjendet droge ne banese, arrestohet 30 vjecari ne Fier

I gjendet droge ne banese, arrestohet 30 vjecari ne Fier

751
SHPËRNDAJE

Fier

Iu gjet lëndë narkotike në banesë, arrestohet në flagrancë poseduesi.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasin A. (H).M., 30 vjeç, banues në Kreshpan, Fier, pasi gjatë kontrollit të banesës, iu gjet dhe sekuestrua një sasi me lëndë narkotike cannabis sativa.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE