I akuzuar për korrupsion, arrestohet polici i qarkullit rrugor, nën hetim edhe...

I akuzuar për korrupsion, arrestohet polici i qarkullit rrugor, nën hetim edhe efektivë të tjerë

1435
SHPËRNDAJE

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në policinë e shtetit ka vënë në pranga një efektiv të komisariatit të policisë rrugore.

Bëhet fjalë për efektivin Zyber Halili, i cili dyshohet se ka konsumuar elementë të veprës penale të korrupsionit pasiv.

Mësohet se veç Halilit janë vënë nën hetim dhe disa persona të tjerë, përfshirë policë dhe qytetarë.

S'KA KOMENTE