Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i...

Humbi jetën nga rrëzimi i tendës së kalçetos, i riu nipi i deputetit të PD,Fier

9095
SHPËRNDAJE
Armando Kazma

Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete mbremje ne Sarande.Si pasoje e stuhise se forte eshte shembur tenda e kalcetos duke zene poshte nje 22 vjecar , i cili ka nderruar jete si pasoje e plageve te marra.

22 vjeçari qe humbi jeten ne Sarande nga rrezimi i tendes se kalcetos është nipi (djali i motrës) i deputetit të Partisë Demokratike Fier,Luan Baçi, i cili ka bërë edhe një dedikim prekës në faqen e tij në Facebook. 

Statusi i Luan Baçit

Te mori zoti shpejt djali i dajos, te deshi prane vetes, te miret keshtu ikin!

Na dhemb zemra bir, na trishtove, na plagose ne zemer!

Nuk e besoj dot Armando, kurre nuk do ta besoj, jo ti nuk mund te largohesh nga ne!

Nga Mami jot, nga babi, nga vellai!

Nga te gjithe ne Armandua jone!

Pse bir, pse te deshi kaq shpejt zoti prane vetes!

Armandua jone i mire, kurre nuk do te harrojme, do te jesh gjithmone prane nesh, i miri yne!

Me fal Armando, me fal bir, lotet nuk me lene te shkruaj, ndihem i dermuar, nuk i them dot ato qe ndjej!

Te duam dhe do te duam pa fund, gjithe jeten sa te kemi fryme!

Qofsh i parajses bir, u prehsh ne paqe zemer i dajos!

S'KA KOMENTE