Humb jeten nga Covid inspektori i policise Fier

Humb jeten nga Covid inspektori i policise Fier

3408
SHPËRNDAJE

Nuk e fitoj betejen nga Covid, humb jeten inspektori i rendit ne Drejtorine e Policise Fier. Bujar Mema 49 vjec ishte infektuar nga Covid dy jave me pare ndersa pas komplikacioneve ka humbur jeten ne diten e djeshme.

Ndarja para kohe e tij nga jeta nga virusi eshte nje humbje e madhe per familjen dhe te afermit . Bujari ishte baba i dy djemve .nje prind shembullor dhe i dashur .
Per koleget e drejtorise se policise se Fierit Bujari njihej per korrektesine ne detyre dhe i respektuar nga te gjithe.

S'KA KOMENTE