Humb jetën në burg një i dënuar

Humb jetën në burg një i dënuar

336
SHPËRNDAJE

Një i dënuar ka gjetur vdekjen në burgun e Shënkollit në Lezhë.

Viktima është Azem Dauti i moshës 55-vjeç dhe ka mbërritur pa shenja jetë në spital.Trupi i 55-vjeçarit është dërguar në morg dhe pritet ti nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

S'KA KOMENTE