Hipur mbi një kalë e veshur me kostum popullor dhe qeleshe mbi...

Hipur mbi një kalë e veshur me kostum popullor dhe qeleshe mbi kokë, protestuesi ‘sfidon’ kordonin e policisë.

510
SHPËRNDAJE

Një protestues ka befasuar me paraqitjen e tij në protestën e opozitës që po mbahet sot para Kuvendit.

I veshur me kostum popullor dhe me qeleshe në kokë, dhe flamurin Kuq e zi hedhur mbi supe, protestuesi që qëndronte sipër një kali i është afruar kordonit të policisë para Kuvendit.

Pamjet janë transmetuar live nga protesta. Teksa jashtë mbahet protesta, në Kuvend po vijon seanca plenare, mes tensioneve dhe debateve.

S'KA KOMENTE