Hidhet nga tarraca e pallatit dhe humb jeten 27 vjecarja

Hidhet nga tarraca e pallatit dhe humb jeten 27 vjecarja

553
SHPËRNDAJE

Klaudia Pajo është 27 vjeçarja e cila rreth orës 14:50 u hodh nga taraca e pallatit me shigjeta

Pajo me origjinë nga Kuçova ishte mjeke tek spitali ushtarak. Sipas banoreve të zonës 27-vjeçarja nuk banonte tek Pallati me Shigjeta, por tek pallati ngjitur.

Ndër te tjera banorët pohojnë se 27-vjeçarja Pajo vuante nga gjendja depresive. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanavr të ngjarjes.

S'KA KOMENTE