Hidhet nga kati i katërt i banesës,ndërron jetë 60-vjeçari

Hidhet nga kati i katërt i banesës,ndërron jetë 60-vjeçari

497
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e së enjtes në Tiranë.

Sipas njoftimit të policisë një shtetas me iniciale K.M, është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku jetonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Policia Tiranë:

“Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M.,  60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”

S'KA KOMENTE