Hidhet nga kati i dytë i maternitetit nëna bashkë me fëmijën e...

Hidhet nga kati i dytë i maternitetit nëna bashkë me fëmijën e porsalindur

3747
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende eshtw raportuar mbrëmjen e kësaj të shtune në Sarandë.Hidhet nga kati i dytë i maternitetit nëna bashkë me fëmijën e porsalindur në Sarandë

Mandolina Jashari, 35 vjec nga Durresi eshte hedhur bashke me femijen 1 ditesh. Eshte transportuar ne urgjencen e spitalit dhe po merr ndihmen e pare. Burimet bejne me dije se eshte ne gjende te mire shendetesore.Ende nuk dihet arsyeja e ketij akti te nderrmarre nga 35 vjecarja.

Sarandë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 22:00 , dyshohet në kushte depresioni është vetëhedhur nga kati i dytë i maternitetit, Sarandë, shtetasja M. J., 35 vjeçe, së bashku me fëmijën e saj të porsalindur.

Si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, momentalisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

S'KA KOMENTE