Hidhet nga kati i 5 i pallatit ne Fier,56 vjecari

Hidhet nga kati i 5 i pallatit ne Fier,56 vjecari

5083
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:30, në lagjen “Kryengritja”, Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi P. Sh., 56 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE