Hetimet prej disa javësh, kush është efektivi i RENEA-s i arrestuar për...

Hetimet prej disa javësh, kush është efektivi i RENEA-s i arrestuar për 1 kg kokainë

245
SHPËRNDAJE

Zbulohet identiteti i efektivit të RENEA-s i arrestuar sot pas një operacioni antidroge në Tiranë. 

Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për ‘BalkanWeb’ se efektivi i arrestuar është Xhulio Liçi, i cili kishte rolin e transportuesit. 

Policia ka zhvilluar hetime prej disa javësh deri në operacionin e sotëm që çoi në sekuestrimin e 1 kg kokainë dhe arrestimin nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat.

S'KA KOMENTE